Renk/Beden/Sezon Tanımı

Ürünleri tek tip yada renk , beden , sezon ve lot detayları ile kaydederek stok takibi yapabilirsiniz

İnstagram Satış Takibi

İnstagram satışlarınınız Mağaza Stoğunuzda Eft yada kapıda ödeme yöntemleri ile müşteri kaydı tutarak satışlarını takibini ve raporlamanızı sağlar.

İnstagram Satış Takibi

İnstagram satışlarınınız Mağaza Stoğunuzda Eft yada kapıda ödeme yöntemleri ile müşteri kaydı tutarak satışlarını takibini ve raporlamanızı sağlar.

Fiyat Seçenekleri

Nakit , Tek Çekim , Taksitli ve Diğer ( Açık-Hesap , İnstagram , Pazaryeri Satışı ) Fiyatlarını ayrı ayrı tanımlayabilirsiniz.

Güvenlik

Kasiyeriniz ürün satışı ve değişimini yapabilir. Ciro , Kar , Maliyet . gibi kritik bilgilere günlük değişen şifremiz mevcuttur

Müşteri Kaydı

Satış esnasında müşteri isim ve telefon numarası gibi bilgileri kaydetmenizi sağlar . Sonrasında müşterilere sms ile bilgilendirme imkanı sağlamaktadır.

Personel Takibi

Satışlarınızda tanımladığınız satış temsilcileriniz ile temsilcinin prim ve satış performansını rahatlıkla inceleye bilirsiniz

Telefon ile Mağaza Takibi

Mağazanızı cep Telefonunundan anlık olarak kasa , ürün bilgileri ve cari hesaplar ile ilgili detaylı raporlamalar ile görüntüleyebilirsiniz.

Şubeli Yapı ve Entegrasyonu

Şubeli yada bayilik yapınız var ise ; tüm modüller ile hem online hem offline çalışma özelliğine sahiptir yazılımımız . Tek Merkezden kontrol imkanı

Değişim/Hediye Fişi

Alış-Veriş Çeki

Mobil Online Cep Telefonu

Satışı Sonunda Logo , Satış Elemanı , Tarih Saat , Ödeme Tipi , Değişim Barkodu , açıklamalar , ürün bilgileri gibi bilgilerden oluşan Değişim/Hediye Çeki Fiş Yazıcıdan Otomatik çıkar .

Satılan ürünleri değişime geldiğinde müşteri mağazada uygun bir ürün bulamaması durumunda yaptığı ödeme tutarı kadar fiş verilir bir başka alış-verişinde kullancağı.

Mağazanızı cep Telefonunundan anlık olarak kasa , ürün bilgileri ve cari hesaplar ile ilgili detaylı raporlamalar ile görüntüleyebilirsiniz.

Etkili , Kolay ve Verimli :
 • Yukarıda Saydığımız ve Sayamadığımız Özelliklerin Hepsi Sistemimizde Mevcuttur ve Bizim Yazılımız Sadece Kıyafet ve Ayakkabı Mağazacılığına Özel Geliştirilmiştir .
 • Diğer Yazılım Firmaları Gibi Standart Bir Barkod Sistemi Sizlere Sunmuyoruz. Sizin İşletmenize Göre Her Türlü Uyum Sağlayacak ,
 • İşletmenize Göre Dikilmiş Hale Bürünen Bir Yazılımdır. Yazılımımızı Sizler Gibi Mağazacılığı İyi Bilen Müşterilerimizden Gelen Önerileri ile Sürekli Gelişiyor.
 • Firma Politikamız Gereği Sattık Bitti Mantığı Yerine Kusursuz İşleyen İşletmeler Çerçevesinde Sizlere Hızlı ve Masrafı Çok Düşük Destek Hizmeti Sunuyoruz.
 • Gittikçe Yaygınlaşan ve Sektörde Yer Edinmiş Müşterilerle Faliyetlerimize Devam Etmekteyiz. Hızlı Satış Ekranı ve Stok Merkez Modülümüzle Kullanımı Hızlı,Pratik ve Basittir. Cep Telefonu Modülümüz Kullanımı Kolay ve Anlaşılır Olması ve Uygun Fiyatlarla Sizlere Bu İmkanları Sunmaktayız.

:
 • Mağazanızdaki Tüm Ürünlerin Anlık Olarak; Adet , Alış-Satış Fiyatları , Alış-Satış Hareketleri ,Marka ve Firma Bazlı Karlılık ve Stok Raporları gibi Bilgiler Edinmenizi Sağlar.
 • Personel Performanslarını Görmenizi Sağlar , Prim Varsa Daha Sağlıklı Uygulanabilir.
 •  Mağazanızdaki Ürün Eksilmelerini Farkedebilir , Takibini Yapabilirsiniz.
 •  Ürün Tedarigi Yaptığınız Firmalarla Hesaplarınızda Karışlık Olmasını Engeller.
 •  Müşterilerinizin Ürün Değişimlerinde , Alış-veriş Çeki ve Bilgi Fişinin Sağlıyacağı Avantajlar. Ürün Stoğa Otamatik Girer , Para Hesabı Net Olur ve Siz Müşterinizde Güven Oluşturursunuz.
 •  Cep Telefonu Modülümüz Sayesinde; Siz Mağaza Dışındayken Anlık Stok Adet ve Fiyatlarına Ulaşırsınız. Mağaza Kasasındaki Satış Cirosuna Ulaşırsınız Firmalara Alacak-Verecek Detay Raporlanır.
 •  Raporlamalarla ; Satın Aldığınız Ürünleri , Çalıştığınız Firmaları , Personeli , Karlılığınızı Size İnceleme ve Analiz Etme Fırsatı Sunar.
 •  Şubeli Mağazalarda ; Şubeler Arası Ürün Transferi , Depo Kontrolü Sağlanabilir. Şubelerdeki Ürünleri Satış Grafiğine Göre Ürün Yer Değiştirilir ve Cirolara Büyük Katkı Sağlar.
 •  Kasa Kontrolünü Tam Olarak Sağlar, Art Niyetli Hareketleri Kusursuz Olarak Analiz İmkanı Sağlar.

Doğru ürün ” Ekonomi ve Dayanıklılık.
 • Pos Pc  , Masaüstü ve Notebook
 • Kablolu ve Kablosuz Barkod okuyucular
 • Etiket ve Barkod Yazıcılar

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI
janjan
özlemce

İşletmeniz yada Araziniz için Proje Analizi için  ;

iLETİŞİM